Stiliaus analizė. 10 balų verta spinta. Seminaras (online
)


Kodėl kuriu tokią savo išvaizdą, kokią kuriu, ir ar tikrai ji atspindi mano prigimtį? Stiliaus analizė – tai sąmoningas aprangos pasirinkimas, padedantis pastiprinti vidines būsenas. 

👑Grožis – moters galia. „Būti gražiai ir mėgti grožį yra moters prigimtis.“ Senolės.

👑Graži yra kiekviena moteris. Tegul vidinis ir išorinis grožis žengia koja kojon, o jų tandemas įkvepia kiekvieną kartą pažvelgus į veidrodį nusišypsoti sau ir pasauliui 😉

⭐Stiliaus formavimo, mados iliustravimo, mados verslo žinias apjungiau su metodais, pajautimais, atrastais saviugdos mokytojos kelyje. Kaip stilistė, įvaizdžio kūrėja, remdamasi koučingo klausimynais sukūriau unikalią asmeninio stiliaus išsigryninimo sistemą.

⭐Aprangos pasirinkimas turi mažai ką bendro su drabužiais. Dažniausiai tai – vidinio pasaulio atspindžiai. Mano tikslas – padėti susikurti tokį stilių, kuris atspindėtų vidinį pasaulį, padėtų pritraukti tokį gyvenimą, kokį ketini patirti.

🦋Stiliaus analizės metu padedu išsigryninti, kokia turėtų būti apranga, padedanti atsiskleisti konkrečiam žmogui.

Stiliaus analizės nauda
🦋Stilius – tai santykis su savimi, išreikštas matoma kalba – apranga. Tai unikalus dvasios ir materijos derinys; per daiktų pasaulį sukurtas ir atskleistas asmeninis identitetas.

🦋Spintoje turėtų būti tik tokie drabužiai, kurie idealiai tiktų Tau ir Tavo gyvenimo būdui, kuriais apsivilkusi patirtum įsimintinų gyvenimo akimirkų.

🦋Kokia būsi po analizės? Žinanti, kokie drabužiai, aprangos stiliai tinka Tau bei atspindi Tavo vidinę būseną. Išsigryninsi, kaip per aprangą pakylėti savo vidinę stiprybę, pasitikėjimą savimi. Kaifuosi atradusi darną tarp vidaus ir išorės.

🦋Mums įgimtas estetinis gebėjimas pasąmoningai jausti tai, kas gražu, o kas ne visai. Dėl to net jei nelaviname stiliaus jausmo teorinėmis žiniomis, apsirengusios drabužį, kuris mums netinka, tai jaučiame. Ir net jei negalime paaiškinti, kas yra ne taip, ryte pasirinkta apranga veikia visos dienos nuotaiką, emocijas, būsenas ir pasirinkimus. 

Seminarą veda:
Jurgita Medonė – įvaizdžio kūrėja, aprangos ženklo „Les BRALESS“ kūrėja, kalbanti ir rašanti apie stiliaus psichologiją, sveikos gyvensenos propaguotoja, sertifikuota giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, jogos, veido, oro jogos, šokio mokytoja, emocijų paleidimų vedėja, energetinio gydymo praktikė, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, meditacijos praktikė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje. Veiklos sritis – sąmonės plėtimas; darbas su pasąmonine – šešėline asmenybės dalimi.

Jurgita Medonė


🦋
Kur ir kada?
Kovo 27 d., šeštadienį, 12 val. Trukmė – apie 2 val., uždaroje grupėje online. Įrašas liks.
🦋
Kaina:
20 eur
🦋
KAIP ATLIKTI MOKĖJIMĄ?
LT087300010146247782, Jurgita Medonė
PRISIJUNGIMAS:
Po pavedimo kviečiu prisijungti prie šios grupės, kurioje vyks transliacija: https://www.facebook.com/groups/1045017122652633

Jeigu norite paklausti: tel. 866215140, FB žinute arba el. paštu jurgita.medone@gmail.com.

Daugiau apie stiliaus analizę:
✔️https://nubudimas.lt/stiliaus-spintos-revizija/
✔️https://www.delfi.lt/stilius/stiliaus-gidas/10-balu-taisykle-pasinaudokite-ja-kai-kitasyk-pirksite-drabuzius.d?id=83327251
✔️https://www.delfi.lt/stilius/stiliaus-gidas/ivaizdzio-eksperte-tereikia-tureti-7-drabuzius-kad-visada-butu-ka-apsirengti.d?id=83614033
✔️https://www.delfi.lt/stilius/stiliaus-gidas/ivaizdzio-eksperte-apie-madingiausias-rankines-ir-modelius-kurie-iskrito-is-zaidimo.d?id=86421111

Stiliaus analizė. Seminaras