seksualines-energijos-kelimas nusvitimas nubudimas chakros

Seksualinės energijos kėlimas

Seksualinė energija yra visos kūrybos esmė. Tai kiekvieno gyvybinė energija. Nuo seksualinės energijos suvokimo, jos panaudojimo priklauso gyvenimo kokybė. Galima gyventi tik iš pirmų čakrų, t.y. nesuvokiant, kaip veikia seksualinė energija, orgazmo metu ją tiesiog išsprogdinant į išorę, o galima pasigilinti į tai, kaip šią gyvybinę energiją pakelti į dar aukštesnį lygį, panaudoti išplečiant ją į visą kūną. Ir tai nereiškia, kad seksualinės energijos praktikų metu prarandamas orgazmas, priešingai – orgazmas įgauna dar gilesnį gylį.

Čia aprašysiu Mantak Chia knygoje Tao gydomoji meilė. Moteriško seksualinio pajėgumo lavinimas aprašoma seksualinės energijos kėlimo metodika moterims.

Seksualinio sužadinimo metu kiaušidės atiduoda didžiąją savo energijos dalį. Prie to prisideda daug kitų organų – kepenys, blužnis, inkstai, širdis, plaučiai ir smegenys, taip pat kankorėžinė liauka, hipofizis, skydliaukė, užkrūčio ir antinksčio liaukos. Visos tos energijos susimaišo ir sudaro seksualinę energiją, labai brangią jėgą, sukeliančią mums orgazmą. Tam tikrų metodikų metu mes galime šią energiją perduoti į aukštesnės kokybės energiją, keldami ją stuburu į smegenis. Taip jūs galite atgaivinti nervų sistemą, padidinti smegenų galią, atmintį ir likti jaunatviška – visas kūnas, jo organai ilgiau išliks gyvybingi ir sveiki. 

Šią praktiką galima atlikti ir vienoms, ir mylintis su vyru. Iš pradžių patartina pasipraktikuoti vienoms.

Pradėkite nuo krūtų masažo. Nukreipkite seksualinę energiją iš spenelių žemyn į kiaušides ir išplėskite ją į kiaušides ir lytinius organus, galiausiai sutelkdamos dėmesį į Kiaušidžių Centrą (nustatykite kiaušidžių centrą – jis ten, kur susikerta abu rankų smiliai, sudarydami trikampį, kai nykščiai pridedami prie bambos. Vienodai praskleiskite mažuosius pirštus. Už to taško, prie kurio jie liečiasi, yra kiaušidės).

Artėdamos prie orgazmo ar jo metu giliai įkvėpkite pro nosį. Tuo pačiu metu sugniaužkite kumščius, sukąskite žandikaulį, stipriai prispauskite liežuvį prie gomurio.

Įkvėpkite dar kartą ir patempkite aukštyn visą lytinių organų ir išangės sritį, sutelkdamos dėmesį į tarpvietę ir ypač priekinę tarpvietės dalį. Kiek įmanoma stipriau spausdamos makšties didžiąsias ir mažąsias lytines lūpas traukite energiją iš Kiaušidžių Centro žemyn į tarpvietę, pajausdamos, kaip ši jėga suspaudžia klitorį. Trumpam sulaikiusios kvėpavimą vėl įkvėpkite ir, sulaikiusios kvėpavimą, sutraukite ir patempkite žemyn priekinę išangės dalį. Pajuskite, kaip seksualinė energija traukiama žemyn ir surenkama tarpvietėje. Pakartokite tokius stiprius sutraukimus devynis kartus įkvėpdamos. Po kiekvieno karto atpalaiduokite visą kūną. Praktikuokite tai keletą savaičių.

Po to mokykitės kelti energiją dar aukščiau: 

-į kryžmens sritį (išlenkite kryžmenį atgal ir jį ištiesinkite, tai palengvins energijos kilimą);

-į T-11 (taškas stubure priešais saulės rezginį);

-C-7 (taškas yra kaklo 7 slankstelis, esantis stubure prie kaklo pradžios. Jūs galite jį pajusti, kai palenkus galvą žemyn išsikiša vienas slankstelis);

-Nefritinė Pagalvė (Nefritinė Pagalvė yra užpakalinėje galvos dalyje tarp kaklo 1 slankstelio ir kaukolės pradžios). Šiame taške sukąskite dantis, įtempkite užpakalinės kaukolės dalies raumenis ir stipriai prispauskite liežuvį prie gomurio;

-Pai-Hui (galvos karūna, viršugalvis). Kai pakelsite energiją iki šio taško, mintimis sukite ją 9, 18 ar 36 kartus pagal laikrodžio rodyklę ir paskui tiek pat kartų prieš laikrodžio rodyklę. Pasibaigus tekėjimui spirale, truputį pailsėkite ir suvokite stulbinantį jausmą, kaip energija patenka į smegenis. Leiskite papildomai energijai tekėti žemyn priekiniu kanalu į trečiąją akį, nosį, gerklę, širdies centrą, saulės rezginį ir pagaliau į bambą, kurioje galima laikyti ir saugoti šią papildomą energiją. Nuo tokio masažo suaktyvėja visi organai ir liaukos.

Palaipsniui visa tai praktikuojant jūs galėsite sukoncentruoti mintis į kiaušides ir kankorėžinę liauką galvos karūnoje, ir nukreipti seksualinę energiją iš kiaušidžių tiesiai į smegenis, panaudodamos tik minties galią ir jausmus. Iki šio, seksualinės energijos nukreipimo aukštyn, jūsų praktikos taško, naudojate raumenų jėgą. Šioje stadijoje, po geros praktikos, raumenys išsivysto ir reaguoja automatiškai. 

Praktikuojant orgazmo kėlimą rekomenduojama negulėti ant nugaros, nes keliama energija gali užstrigti krūtinėje ir sukelti irzlumą, taip pat negulėkite ant kairiojo šono, nes energija gali perpildyti širdį.