Rebefingas

Sąmoningas kvėpavimas (rebefingas)

Tu esi mylimas Visatos vaikas. Tu esi meilė ir viskas aplink Tave yra meilė. Gyventi gera, saugu, džiugu. Visi atsakymai yra Tavyje. Klaidų nėra. Viskas yra dovana.
Ar matai savyje meilę? Ar matai meilę kituose? Ar gali išteisinti kiekvieną žmogų? Ar kiekviename žmoguje gali matyti tyrą vaiką? Ar eini savo keliu?
Sąmoningo kvėpavimo sesijos – tai laikas sau. Tobulam atsipalaidavimui, atsakymams gauti, emocijoms paleisti.

Kas nutinka žmonėms po kvėpavimo sesijų?
Gali būti, kad išsilaisvinsite nuo nepatogių emocijų. Suprasite, kad galite rinktis, ar norite ir kiek norite jausti tai, ką jaučiate: pyktį, susierzinimą, skausmą, džiaugsmą… 
Gali būti, kad po rebefingo jūs nebenorėsite gyventi taip, kaip gyvenote. Nebenorėsite tenkintis tuo, kas pusėtina. Gali būti, kad jūs nebenorėsite būti tik šviesa. Gali būti, kad žiūrėsite į savo tamsą ir su dideliu dėkingumu jai šypsositės. Gali būti, kad pajusite begalinę meilę tiems, kurie kažkada jus įskaudino. Ta meilė bus tokia didelė, kad jums nekils klausimų, ar ji tikra. 
Gali būti, kad per rebefingą jūs suprasite, koks iš tikrųjų jūsų šio gyvenimo tikslas. Gali būti, kad jūs imsitės daryti dalykus, kurių iki šiol nedarėte. 
Gali būti, kad pirmą kartą suprasite, koks netikras ir nenatūralus yra kaltės, gėdos jausmas. Gali būti, kad pirmą kartą suprasite, ką reiškia jaustis gyvam. 
Gali būti, kad jūs verksite taip, kaip iki šiol neteko verkti. Ir su tomis ašaromis pasileis ne tik skausmas, o ir begalinis džiaugsmas. Gali būti, kad jūs pirmą kartą suprasite, kad skausme gali būti tiek laimės. 
Gali būti, kad jūsų kūnas labai aiškiai parodys, kur, kada ir kiek nepasakėte to, ką kažkada norėjote pasakyti, nepadarėte to, ką vertėjo padaryti, arba darėte tai, ko nenorėjote daryti. Gali būti, kad pirmą kartą iš tikrųjų pažiūrėsite skausmui į akis ir suprasite, kad jis nuostabus draugas. Gali būti, kad norėsite apkabinti skausmą ir su juo susilieti. Ir kai tai padarysite, jau niekada nebebūsite tokiu, koks buvote prieš pirmąjį rebefingo įkvėpimą. 

Giluminio cirkuliacinio kvėpavimo metu pasitelkiu įvairias šio metodo technikas, natūralius kvapus, dainuojančius Tibeto dubenis ir kitus muzikos instrumentus, prisilietimais padedu giliau įeiti į save ir paleisti emocinius blokus. 
Prieš sesiją patartina būti pora valandų nevalgius.

Sąmoningas kvėpavimas (rebefingas)

Sesijų trukmė 1,5-2 val.
Grupines sesijas vedu kiekvieną antradienį 19 val., Kaune, Savanorių pr. 79, Saviugdos studijoje Yin-Yang. Kaina: 15-20 eur.

Individualių sesijų kaina 50 eur.
Susisiekime tel. 866215140 arba el. paštu jurgita.medone@gmail.com

Sesijas veda:
Jurgita Medonė – sertifikuota giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, turinti Reiki I pakopos iniciaciją (gydantys prisilietimai), oro jogos, šokio mokytoja, Saviugdos studijos YIN-YANG įkūrėja, sveikos gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos praktikė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje, mylėti save, matyti savyje šviesą ir dalintis ja su kitais. 

Saviugdos studija YIN-YANG