Naujausi kursai, seminarai, praktikos

Detox maisto gaminimo retrytas su harmonizuojančiomis praktikomis. Valgyk. Kvėpuok. Medituok.

Sveika mityba nuo „kodėl“ iki „kaip“. Sveiko požiūrio į maistą formavimo įpročiai. Energingas, gyvybingas kūnas. Sveiko maisto gaminimo dirbtuvės. Savęs pažinimo praktikos. Sveikatinantys ritualai. Sąmoningo valgymo meditacijos. Bendraminčiai. Laikas gamtoje. Žinios visam gyvenimui.

Gegužės 14–16 d. savaitgalį mėgausimės sveiko maisto gaminimu, sąmoningu valgymu bei atpalaiduojančiomis, emocijas, sielą ir dvasią harmonizuojančiomis praktikomis 🧘‍♀️🤸‍♂️🌿

Programa
✔️sveiko augalinio, beglitimio, becukrio maisto gaminimo dirbtuvės;
✔️atpalaiduojančios sąmoningo kvėpavimo sesijos;
✔️kūno ir veido; kundalini joga;
✔️Kakavos ceremonija (kartu su manifestavimo, ekstatinio šokio, sąmoningos realybės kūrimo praktikomis);
✔️Meditacinės, savęs pažinimo praktikos;
✔️Machos gėrimo ceremonija;
✔️sąmoningo valgymo suvokimo praktikos;
✔️detoksikuojantis, sveikatinantis, organizmo resursus atkuriantis maistas;
✔️jaukus buvimas su bendraminčiais;
✔️norintys iš anksto galės užsisakyti gydomąjį masažą pas nuostabius meistrus;
✔️paskaitos:
🦋Augalinė, beglitimė, becukrė mityba. Ką valgyti ir kodėl?
🦋Meilės sau ir emocinio valgymo sąsajos.
🦋Kaip mityba padeda spręsti sveikatos sutrikimus, palaikyti kūną sveiką ir ilgaamžį?
🦋Kaip išmokti medituoti efektyviai?Gaminsime:
🌿Fancy toast (puošnius sveikus sumuštinius)
🌿Becukrį keksą
🌿Fancy raw smoothie su superpriedais (prabangius sveikus glotnučius)
🌿Buddha bowl (Budhha dubenėlius)
🌿Ryžių lapų suktinukus
🌿Fancy salotas su veganiška feta 
🌿Granolą su jogurtu
🌿Kreminę kario sriubą
🌿Sušius
🌿Batonėlius
p.s. priklausomai nuo dalyvių poreikių programa gali nežymiai keistis. 


Kam skirta ši stovykla?
Ketinantiems…
✔️į savo gyvenimą įsileisti dar daugiau džiaugsmo, mėgavimosi;
✔️išmokti gaminti SKANŲ sveiką augalinį maistą;
✔️patirti sąmoningo kvėpavimo, meditacijos malonumą;
✔️išspręsti sveikatos sutrikimus;
✔️kontroliuoti svorį;
✔️džiaugtis harmoningu buvimu sveikame kūne;
✔️formuoti kasdienius gyvybinę energiją palaikančius ir plečiančius įpročius;
✔️paleisti senas patirtis, mokytis emocijų paleidimo;
✔️būti apsuptiems palaikančių, įkvepiančių bendraminčių ypatingoje vietoje gamtoje.
✔️Ir, žinoma, ketinantiems visą savaitgalį skaniai valgyti 😉VIETA: Retritas vyks egzotiškoje, ypatingoje vietoje – dvasinių praktikų centre moliniame name „Laumių namai“ (Beržininkų kaimas 1, Vilniaus raj. 15032)
Atvykstame penktadienį, gegužės 14 d. 18 val., išvykstame sekmadienį, 16 d. 17 val.

Laumių namai
Laumių namai


Energiniai mainai: 
-užsiregistravusiems iki kovo 31 d. – 220 Eur 
-užsiregistravusiems dviem draugams(-ėms) iki kovo 31 d. – abiem po 200 Eur
-registracija po kovo 31 d. – 250 Eur
Avansinė suma 100 Eur. Avansas negrąžinamas.
Į stovyklos kainą įskaičiuota: praktikos, maisto gaminimo dirbtuvės su Jurgita Medone; apgyvendinimas kambariuose „Laumių namai“; veganiškas maitinimas.

KAIP ATLIKTI MOKĖJIMĄ? LT087300010146247782, Jurgita Medonė
Norintys galės užsisakyti gydomąjį 1-1,5 val. masažą (30-40 Eur, priklausomai nuo meistro).

Registracija: Jurgita Medonė tel. 866215140, el. paštu jurgita.medone@gmail.com

Stovyklą veda:
Jurgita Medonė – sveikos gyvensenos propaguotoja, sertifikuota jogos (RYT 200), oro jogos, veido jogos, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, šokio mokytoja, iniciuota į Reiki, emocijų paleidimų vedėja, energetinio gydymo praktikė, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos, Tantros praktikė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje. Veiklos sritis – sąmonės plėtimas; darbas su pasąmonine – šešėline asmenybės dalimi.

„Nuo tada, kada dar tik pradėjau domėtis augaline mityba, iki dabar sukaupiau daug žinių šia tema. Visas jas patikrinau praktiškai. Išskirtinai augaliniu maistu maitinausi ir nėštumo, ir žindymo metu, taip maitinuosi ir dabar – intensyviai sportuodama (vedu jogos, oro jogos pamokas). Kelias į sveiką mitybą prasidėjo maždaug prieš dešimtmetį, kada kūriau žurnalo „Natūralioji medicina“ turinį – buvau vyr. redaktorė. Bendravau su daugybe alternatyviais būdais sau padėjusių, save išgydžiusių žmonių. Čia galėjau lyginti išgirstą informaciją, turėjau priėjimą prie pirminių šaltinių. O kuo toliau – tuo įdomiau. Mano gyvenime atsirado sąmoningas kvėpavimas (baigiau giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktorių ruošimo kursus, intensyviai vedu grupines ir asmenines sąmoningo kvėpavimo sesijas), atradau meditaciją, stipriai plečiančią sąmonę. Mityba, taisyklingas kvėpavimas, meditacija – žodžiais nenusakomai maloni, džiaugsminga mano gyvenimo rutina. Šiais palaimingais atradimais dalinuosi ir su kitais, nes mes visi susiję, o geriausiais dalykais privalu dalintis.“

Jurgita Medonė


Apie savaitgalio praktikas:
🦋Meditacijos. Patyriminio savaitgalio metu skirsime laiko įvairioms meditacijoms: atpalaiduojančioms, judesio meditacijoms. Medituojant per kūną paleisi tai, kas ne Tavo, atlaisvindamas erdvės prigimtiniam džiaugsmui.


🦋Sąmoningas kvėpavimas – gydomasis (cirkuliacinis) kvėpavimas. Šis kvėpavimas vienas galingiausių ir efektyviausių psichosomatinių problemų ir energinio valymosi būdas. Cirkuliacinis kvėpavimas – tai aktyvus kvėpavimas reguliuojant kvėpavimo ritmus, taip aktyvinama simpatinė vegetacinės nervų sistemos sritis, kuri sustiprina organizme apykaitos procesus, padidina raudonųjų kraujo kūnelių, hormonų kraujyje kiekį, sustabdo uždegiminių procesų ir alerginių reakcijų vystimąsį, praplečia bronchus. Kvėpavimo metu išstumiamas ir plaučiuose esantis negyvas oras. Šis nuostabus kvėpavimo būdas išplauna žmogaus energetikoje (pagal psichologiją – pasąmonėje) esančias baimes, užstrigusias emocijas. Pašalinami fiziniai ir emociniai blokai ląsteliniame lygmenyje visame kūne.

🦋Kakavos ceremonija – gilias tradicijas turinti Centrinėje ir Pietų Amerikoje senovinė, tūkstančius metų skaičiuojanti praktika, padedanti atverti vidinę tiesą, gilų meilės sau ir visa kam jausmą, plečianti sąmonę. Tai širdies energetinį centrą atverianti praktika, saugiai, teigiamai veikianti ne tik energetiniame, o ir fiziniame lygmenyje, nes kokybiška kakava turi neįtikėtinai daug organizmą praturtinančių savybių. Kakavos ceremonija padeda patirti euforines būsenas, gauti atsakymus į reikalingus klausimus. Ceremonijai naudojama aukštos kokybės ekologiška kakava. Kakavos ceremoniją jungsime su judesio praktikomis ir kvėpavimu.


Stiliaus analizė. Seminaras (online)

Stiliaus analizė. 10 balų verta spinta. Seminaras (online)

Kodėl kuri tokią savo išvaizdą, kokią kuri, ir ar tikrai ji atspindi Tavo prigimtį? Stiliaus analizė – tai sąmoningas aprangos pasirinkimas, padedantis pastiprinti vidines būsenas. 


⭐Stiliaus formavimo, mados iliustravimo, mados verslo žinias apjungiau su metodais, pajautimais, atrastais saviugdos mokytojos kelyje. Kaip stilistė, įvaizdžio kūrėja, remdamasi koučingo klausimynais sukūriau unikalią asmeninio stiliaus išsigryninimo sistemą.

⭐Aprangos pasirinkimas turi mažai ką bendro su drabužiais. Dažniausiai tai – vidinio pasaulio atspindžiai. Mano tikslas – padėti susikurti tokį stilių, kuris atspindėtų vidinį pasaulį, padėtų pritraukti tokį gyvenimą, kokį ketini patirti.

🦋Stiliaus analizės metu padedu išsigryninti, kokia turėtų būti apranga, padedanti atsiskleisti konkrečiam žmogui.

Stiliaus analizės nauda
🦋Stilius – tai santykis su savimi, išreikštas matoma kalba – apranga. Tai unikalus dvasios ir materijos derinys; per daiktų pasaulį sukurtas ir atskleistas asmeninis identitetas.

🦋Spintoje turėtų būti tik tokie drabužiai, kurie idealiai tiktų Tau ir Tavo gyvenimo būdui, kuriais apsivilkusi patirtum įsimintinų gyvenimo akimirkų.

🦋Kokia būsi po analizės? Žinanti, kokie drabužiai, aprangos stiliai tinka Tau bei atspindi Tavo vidinę būseną. Išsigryninsi, kaip per aprangą pakylėti savo vidinę stiprybę, pasitikėjimą savimi. Kaifuosi atradusi darną tarp vidaus ir išorės.

🦋Mums įgimtas estetinis gebėjimas pasąmoningai jausti tai, kas gražu, o kas ne visai. Dėl to net jei nelaviname stiliaus jausmo teorinėmis žiniomis, apsirengusios drabužį, kuris mums netinka, tai jaučiame. Ir net jei negalime paaiškinti, kas yra ne taip, ryte pasirinkta apranga veikia visos dienos nuotaiką, emocijas, būsenas ir pasirinkimus.

Seminarą veda:
Jurgita Medonė – įvaizdžio kūrėja, aprangos ženklo „Les BRALESS“ kūrėja, kalbanti ir rašanti apie stiliaus psichologiją, sveikos gyvensenos propaguotoja, sertifikuota giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, jogos, veido, oro jogos, šokio mokytoja, emocijų paleidimų vedėja, energetinio gydymo praktikė, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, meditacijos praktikė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje. Veiklos sritis – sąmonės plėtimas; darbas su pasąmonine – šešėline asmenybės dalimi.

Jurgita Medonė


🦋
Kur ir kada?
Kovo 27 d., šeštadienį, 12 val. Trukmė – apie 2 val., uždaroje grupėje online. Įrašas liks.
🦋
Kaina:
20 eur
🦋
KAIP ATLIKTI MOKĖJIMĄ?
LT087300010146247782, Jurgita Medonė
PRISIJUNGIMAS:
Po pavedimo kviečiu prisijungti prie šios grupės, kurioje vyks transliacija: https://www.facebook.com/groups/1045017122652633

Jeigu norite paklausti: tel. 866215140, FB žinute arba el. paštu jurgita.medone@gmail.com.
👑Grožis – moters galia. „Būti gražiai ir mėgti grožį yra moters prigimtis.“ Senolės.
👑Graži yra kiekviena moteris. Tegul vidinis ir išorinis grožis žengia koja kojon, o jų tandemas įkvepia kiekvieną kartą pažvelgus į veidrodį nusišypsoti sau ir pasauliui 😉

Daugiau apie stiliaus analizę:
✔️https://fb.me/e/1l4DCN3jf
✔️https://nubudimas.lt/stiliaus-spintos-revizija/
✔️https://www.delfi.lt/stilius/stiliaus-gidas/10-balu-taisykle-pasinaudokite-ja-kai-kitasyk-pirksite-drabuzius.d?id=83327251
✔️https://www.delfi.lt/stilius/stiliaus-gidas/ivaizdzio-eksperte-tereikia-tureti-7-drabuzius-kad-visada-butu-ka-apsirengti.d?id=83614033
✔️https://www.delfi.lt/stilius/stiliaus-gidas/ivaizdzio-eksperte-apie-madingiausias-rankines-ir-modelius-kurie-iskrito-is-zaidimo.d?id=86421111

Dieviška moteris. YIN energijos pažadinimo kursas su Jurgita Medone

Dieviška moteris. YIN energijos pažadinimo kursas su Jurgita Medone

Kai prisipildysi YIN (moteriškosios) energijos, Tavo gyvenimas taps lengvas⭐Temos ir datos:
Kovas:
🌛9 d. Sąmoninga ir gyvybinga kiekvieną dieną. Esminiai įpročiai, padedantys turėti daug gyvybinės energijos. Kūno įgalinimas ir sąmoningas energijos valdymas. Dienos ritmas. Sąmoninga mityba. Beribiškumas Tavyje.
Praktikos: kvėpavimo praktikos; meditacijos.

🌛11 d. Minčių galia. Kaip tapti savo minčių valdytoja ir kurti tokią realybę, kurią ketini patirti. Vidinės galios pažadinimas. Naujų neuronų jungčių kūrimas. Kaip praplėsti sąmoningąją dalį? Traukos dėsnis. 
Praktika: meditacija.

🌛16 d. YIN ir YANG dermė – kaip moteris savo galia veikia vyrą ir kaip nukreipti vidinę galią sąmoningai bei kryptingai. Moterų ir vyrų skirtumai. Ribojančių, įsisenėjusių įpročių keitimas efektyvia komunikacija. Kada moteriai naudinga veikti iš YIN energijos, kada iš YANG?
Praktika: meditacija; testavimas: kaip efektyvaus bendravimo su priešinga lytimi gairės veikia realybėje.

🌛18 d. Išsipildžiusi viduje ir išorėje. Kaip rasti savirealizacijos kelią? Kodėl moteriai verta veikti per lengvumą? Jei darbas, veikla moteriai nėra lengvas, vadinasi, jam vadovauja ne širdis, o protas. 
Praktikos: koučingo testas; vertybių nustatymas; širdies atvėrimas.

🌛23 d. Dao, tantra ir moteriškumas. Kaip patirti viso kūno orgazmą, išplėsti seksualinę/gyvybinę energiją? Seksualinės energijos pažadinimas. Nefrito kiaušinio nauda. Kūnas – pasąmonės kompasas. Kaip jį jausti ir nuskaityti?
Praktikos: Dao, tantrinės praktikos, nefrito kiaušinio panaudojimas.

🌛25 d. Grožis – moters galia. „Būti gražiai ir mėgti grožį yra moters prigimtis.“ Senolės.
Kaip viduje, taip ir išorėje. Kodėl kuriu tokią savo išvaizdą, kokią kuriu, ir ar tikrai ji atspindi mano prigimtį? Sąmoningas aprangos pasirinkimas, padedantis pastiprinti vidines būsenas. 
Praktika: stiliaus analizė.

🌛30 d. Tekėjimas su YIN energija – pats paprasčiausias sprendimas – teisingiausias sprendimas. Kaip tai susiję su širdies atvėrimu? Kaip pagauti YIN tėkmę ir joje būti? Gyvenimas su lengvumu. Noro konfliktuoti, eiti prieš srovę ir savivertės, meilės sau sąsaja. Emocijų atpažinimo/valdymo/nukreipimo galia. Ką daryti, kad meilės sau taurė būtų nuolatos pilna? Buvimas gausoje. Praktikos: meditacija; intuityvus/ekstatinis šokis; sugrįžimas į Savastį.

Balandis
🌛1 d. Ryšio užmezgimas su moteriškąją YIN energiją realizavusiomis šviesos būtybėmis. Aukštesnės energijos būtybių palaikymas.
Praktikos: meditacijos.

Kursas vyks online. Visi įrašai, informacija liks uždaroje FB grupėje.
Kurso kaina: 
-Ankstyvieji paukščiai: užsiregistravusioms iki vasario 19 d. – 99 Eur
-užsiregistravusioms iki vasario 19 d. dviem draugėms – abiem po 89 Eur
-registracija po vasario 19 d. – 109 Eur

Prie grupės būsite prijungtos ir registracija bus aktyvi po pavedimo
Paskirtis: Dieviška moteris
Jurgita Medonė
LT087300010146247782
Pasiteiravimui: tel. 866215140 arba el. paštu jurgita.medone@gmail.com

Kursą veda:
Jurgita Medonė – moteriškos YIN energijos tyrinėtoja ir praktikė, sertifikuota jogos (RYT 200), oro jogos, veido jogos, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, šokio, meditacijų mokytoja, iniciuota į Reiki, emocijų paleidimų vedėja, energetinio gydymo praktikė, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, sveikos gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos, Tantros praktikė, stilistė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje. Veiklos sritis – sąmonės plėtimas; darbas su pasąmonine – šešėline asmenybės dalimi.Šis kursas – labai turtingas, ir jeigu jūs pasinaudosite šiomis patikrintomis gairėmis (kai kurios – skaičiuojančios net šimtmečius), jūsų gyvenimas stipriai pasikeis. Pasikeitė ir manasis kardinaliai.Iki pasimatymo kuriant magiją 🌙

Efektyvi meditacija. Meditacijų ciklas online

Kaip išmokti medituoti efektyviai?

Kas iš tikrųjų yra ta meditacijos metu patiriama būsena? „Ar aš ją jau patiriu?“ – klausi Tu. Jeigu klausi, vadinasi, dar ne  🙂 O aš čia tam, kad per šį ciklą suteikčiau visas žinias, patirtis ir raktus, kad pagaliau išmoktum medituoti efektyviai ir juntamai.

Meditacija – tai naujų neuronų jungčių kūrimas, nusprendus paleisti nenaudingus įsitikinimus, susiformavusius vaikystėje ir per visą gyvenimą, keičiant juos palaimingu buvimu džiaugsme. Kviečiu du kartus per savaitę savo aplinkoje skirti laiko sau.
Pirmo online susitikimo trukmė 2 val., visų kitų 1 val. 

Temos ir datos:
Kovas
2 d. Įvadas į meditaciją. Meditacijos esmė moksliniu, dvasiniu požiūriais. Kaip medituoti taisyklingai?
Emocinių blokadų iš kūno atpalaidavimas ir paleidimas su Kvėpavimo meditacija (prevencija susirgimams ir sveikatinimas esant ligoms)
4 d. Emocijų paleidimo meditacija
9 d. Atleidimo meditacija
11 d. Gyvybinės energijos išplėtimo meditacija; Harmoninių priegarsių meditacija
16 d. Širdies atvėrimo, Intuicijos suaktyvinimo meditacija
18 d. Moteriškos, vyriškos energijų balansavimo meditacija
23 d. Šviesos tinklo meditacija
25 d. Ryšio užmezgimas su Aukštesniuoju Aš (Savastimi), su sielos vedliais

Kursas vyks online. Visi įrašai, informacija liks uždaroje FB grupėje. Sulauksite atgalinio ryšio ir pagalbos.

Kurso kaina: 
-Ankstyvieji paukščiai: užsiregistravusiems iki vasario 18 d. – 79 Eur
-užsiregistravusiems iki vasario 18 d. dviem draugams(-ėms) – abiem po 69 Eur
-registracija po vasario 18 d. – 89 Eur

Prie grupės būsite prijungti ir registracija bus aktyvi po pavedimo
Paskirtis: Meditacijos
Jurgita Medonė
LT087300010146247782
Pasiteiravimui: tel. 866215140 arba el. paštu jurgita.medone@gmail.com

Kursą veda:
Jurgita Medonė – sertifikuota jogos (RYT 200), oro jogos, veido jogos, meditacijų, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, šokio mokytoja, iniciuota į Reiki, emocijų paleidimų vedėja, energetinio gydymo praktikė, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, sveikos gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos, Tantros praktikė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje. Veiklos sritis – sąmonės plėtimas; darbas su pasąmonine – šešėline asmenybės dalimi.„Vaikystėje žiūrėjau filmuką, kuriame pasakojama istorija vaiko, radusio stebuklingą siūlų kamuoliuką. Jis, kiekvieną kartą patraukęs už siūlo, pasukdavo laiką į priekį. Timpteldavo už siūlo kiekvieną kartą, kada laikas jam rodydavosi nuobodus: kai dirbdavo, kažko laukdavo ir pan. Tų nuobodžių, jo akimis, akimirkų pasirodę tiek daug, kad jis nespėjo pajusti, kaip gyvenimas traukant siūlą prabėgo pro šalį, nepastebint, kaip sutiko savo šio gyvenimo moterį, susilaukė su ja vaikų, juos augino ir t.t. Tik stovėdamas šalia mirusios žmonos kapo jis apgailestaudamas verkė, kad per savo nekantrumą ir nemokėjimą būti šioje akimirkoje taip iš tikrųjų ir nepatyrė gyvenimo. Kur jis skubėjo? Į niekur.Ši istorija baigėsi laimingai – aukštesnės jėgos jam pasiūlė sunaikinti stebuklingąjį siūlų kamuolį, mainais į grąžintą galimybę iš naujo nugyventi tą patį gyvenimą. Jis nedvejodamas sutiko.Daugybė žmonių mano, kad ta pažadėtoji laimė ir ramybė yra kažkur ateityje. Iš tikrųjų ji yra šią akimirką, dabar. Tereikia leisti sau ją pamatyti. Ir matyti kiekvieną akimirką. Žmonės spaudžia save vis daugiau, vis labiau, taip ir nepasimėgaudami tuo, ką daro. Aš supratau, kad sunkus darbas – tai nėra privaloma sąlyga dvasiniam išlaisvėjimui. Netgi priešingai. Nes pats paprasčiausias, mažiausiai jėgų reikalaujantis sprendimas ir yra teisingiausias. Tereikia leisti sau jį pamatyti. O pamatyti galime tik būdami ten, kas lieka už visų minčių. Meditacija ir yra apie tai – apie buvimą kiekvienoje akimirkoje ir mėgavimąsi viskuo, kas vyksta.Taigi šiame meditacijų cikle, kurį pradėsime nuo kovo, aš kviečiu jus mėgautis. Kaip kad einat mėgautis į masažo seansą. Arba prisėsdami valgyti mėgstamo pyrago. Arba juokdamiesi iš netikėto mylimojo/mylimosios pokšto. Arba glostydami murkiantį katiną. Arba gerdami į save į ausį šnibždančio vaiko: „Mamyte, aš labai Tave myliu“, kvapą. Čia bus palaimos valandėlės jūsų dvasiai. Žinau, kad dirbti ir taip mokate. Dirbate kiekvieną dieną. Šiame meditacijų cikle naujas neuronų jungtis formuosime per malonumą.“
Jurgita Medonė 

Joga online. Kūno ir veido joga su Jurgita Medone

Kūno ir veido joga su Jurgita Medone

Labai džiaugiuosi, galėdama jus pakviesti į jogos praktikas online, kuriose apjungiu tai, kas formuoja sveiką, gražų kūną ir sielą, užduodant geros nuotaikos toną dienai ir gyvenimui: 

✔️stiprinančias bei atpalaiduojančias asanas kūnui, 
✔️masažą ir pratimus veidui,
✔️meditaciją ir kvėpavimo praktikas sielai.

Pamokų metu kiekvieną vedu į save ir siekiu, kad žmogus vidinio stebėtojo būseną išlaikytų ir po jogos praktikos.

Jogos nauda kūnui ir sielai:
– gerėja miego kokybė;
– padaugėja energijos;
– stiprėja gilieji kūno raumenys ir visas kūnas;
– protas tampa aiškesnis;
– gerėja bendra savijauta, dingsta įtampa, nerimas. Gali padėti žmonėms, sergantiems depresija;
– padidėja viso kūno lankstumas;
– pagerėja virškinimo sistemos veikla; 
– lėtėja senėjimo procesai, švelnėja menopauzės simptomai;
– joga gali padėti sumažinti arba pašalinti stuburo, galvos skausmus;
– ilgesnį laiką jogą praktikuojantys žmonės jaučiasi atsparesni įtampai, labiau patenkinti gyvenimu, atsipalaidavę.

Pamokas veda Jurgita Medonė – sertifikuota jogos (RYT 200), oro jogos, veido jogos, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, šokio mokytoja, iniciuota į Reiki, emocijų paleidimų vedėja, energetinio gydymo praktikė, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, sveikos gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos, Tantros praktikė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje. Veiklos sritis – sąmonės plėtimas; darbas su pasąmonine – šešėline asmenybės dalimi.

KUR IR KADA?
Karantino metu online I, III 9:00-10:20 val.
Pasibaigus karantinui – gyvai Savanorių pr. 79, Saviugdos studijoje Yin-Yang tuo pačiu laiku plius online.

PRISIJUNGIMAS
Po pavedimo kviečiu jungtis prie uždaros FB grupės (ne vėliau kaip 15 min. iki praktikos): https://www.facebook.com/groups/1141392566293849
Įrašas lieka, tad praktikuoti galite ir jums patogiu metu, nepavyks prisijungti gyvai.

KAIP ATLIKTI MOKĖJIMĄ?
LT087300010146247782, Jurgita Medonė

Kainos:
45 eur/8 kartai per mėn. (vieno karto kaina gaunasi 5,6 eur) 
Vienkartinio užsiėmimo kaina 8 eur.

Registruotis kviečiu tel. 866215140.

Iki pasimatymo kuriant magiją 💓

Seksualinių imprintų valymo ritualas

Seksas yra sakrali komunikacija. Tai daryti verta sąmoningai ir atsakingai. 
🌙🌞
Visgi daugelis moterų ir vyrų per gyvenimą turėjo ne vieną seksualinį partnerį. Bet kurios komunikacijos su kitais asmenimis metu mus veikia kitų energija. Seksualinių santykių metu energetiniai mainai ypač stiprūs. Jų metu paliekami įspaudai gali veikti ir toliau, nepaisant to, kad ryšys nutrūkęs jau ilgai.

Atėjo pajautimas pravesti seksualinių imprintų paleidimo ritualą, kad poros šią dieną galėtų sutikti atsinaujinusios, dar labiau sustiprinusios savo ryšį, ir kryptingai, sąmoningai disponuotų savo energija. Taip pat šis ritualas tiks ir partnerio neturintiems žmonėms, ketinantiems į savo gyvenimą pritraukti tinkamą žmogų.

TAIGI KAS VYKS RITUALO METU?
Svarbiausias ritualo akcentas – tai mūsų dėmesys ir intencijos kiekviename veiksme, žodyje ir mintyje. Mes patys manifestuojam, kokį gyvenimą ketiname patirti. Iš tikrųjų ritualas ar ceremonija nėra būtina sąlyga transformacijoms vykti, energijai gryninti. Ir visgi būtent ritualo ar ceremonijos metu mes visą dėmesį sutelkiam į tai, kokią dabartį kuriam savo mintimis, žodžiais ir veiksmais.
Nepaisant gana magiškai skambančio žodžio „ritualas“, magijos čia nėra (arba magija yra absoliučiai viskas, prie ko prisiliečiam ;)) – tai gilesnis nei kasdienis pažvelgimas ir patyrimas į pasąmonę ir subtilesnius lygmenis.

Ritualas vyks keliais etapais:
-Seksualinių imprintų valymo ritualas
-Seksualinės/gyvybinės energijos sulygiavimo meditacija
-Auros sulygiavimo, išplėtimo meditacijaSeminare gali dalyvauti ir moterys, ir vyrai.

Apie pasiruošimą ritualui būsite informuoti prisijungę prie uždaros FB grupės.
Seminaras vyks online. Įrašas liks uždaroje FB grupėje, tad galėsite jį išklausyti ir praktikuoti bet kuriuo sau patogiu metu. 

Kaina 17 Eur
Prie grupės būsite prijungti ir registracija bus aktyvi po pavedimo

Paskirtis: Ritualas
Jurgita Medonė, LT087300010146247782

Pasiteiravimui: tel. 866215140 arba el. paštu jurgita.medone@gmail.com

Seminarą veda:
Jurgita Medonė – sertifikuota jogos (RYT 200), oro jogos, veido jogos, meditacijų, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, šokio mokytoja, iniciuota į Reiki, emocijų paleidimų vedėja, energetinio gydymo praktikė, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, sveikos gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos, Tantros praktikė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje. Veiklos sritis – sąmonės plėtimas; darbas su pasąmonine – šešėline asmenybės dalimi.

Valgyk. Kvėpuok. Medituok. Online kursas

Valgyk. Kvėpuok. Medituok. Online kursas

Jei maistas – tai sveikiausias ir skaniausias, jei medituoti ir kvėpuoti, tai aiškiai jaučiant, kad tai efektyvu. Taip gyventi galime visi. Padėsiu jums nuosekliai susikurti svarbius įpročius gyvybingam, energingam, sveikam gyvenimui: valgymo, kvėpavimo, meditacijos.
Tu šiame kurse patirsi, sužinosi:

🌿 Valgyk
• kaip praktiškai atrodo sveika augalinė mityba;
• kaip sveiką mitybą paversti natūralia gyvenimo dalimi;
• kaip maitintis, kad maistas įkrautų gyvybine energija, o ne eikvotų organizmo sistemas;
• kokie vitaminai, mikroelementai yra būtini, norint palaikyti gerą sveikatą;
• kas yra „supermaistas“ ir kodėl verta jį rinktis;
• kodėl verta vengti mėsos, pieno produktų, glitimo, cukraus;
• kaip sveika augalinė mityba gali padėti sureguliuoti svorį, išspręsti odos problemas (aš šią bėdą turėjau), pastebimai sustiprinti silpną imunitetą, pagerinti miegą;
•. kas yra šarminis bei rūgštinis maistas ir kaip veikia organizmą;
• kas yra emocinis valgymas ir kodėl daugelis žmonių valgo nesąmoningai;
• kas yra valgymo meditacija ir kaip ją paversti įpročiu;
• kaip sveikai maitintis augaliniu maistu įvairiais periodais: intensyviai sportuojant, nėštumo, žindymo metu;
• kaip sąmonės šviesėjimas susijęs su augaline mityba;
• gausi pusryčių, pietų, vakarienės bei užkandžių receptus.

💨Kvėpuok
• kodėl taisyklingas kvėpavimas yra toks svarbus ir kaip išmokti vėl kvėpuoti taisyklingai;
• kaip taisyklingas kvėpavimas gali padėti atsikratyti papildomų kilogramų;
• kaip savarankiškai atliekamos kvėpavimo praktikos padeda harmonizuoti ir išlaikyti emocinę būseną;
• kaip kvėpavimas gali padėti suvaldyti nerimą, panikos atakas, astmą, reguliuoti aukštą/žemą kraujospūdį, stiprinti imunitetą, detoksikuoti žarnyną, gerinti miegą;
• kaip kvėpavimas padeda plėsti sąmonę, paleisti ribojančius įsitikinimus, matyti gyvenime daugiau galimybių, leisti sau gyventi drąsiai;
• kaip sąmoningą kvėpavimą integruoti į gyvenimą lengvai, su džiaugsmu ir malonumu;
• žinoma, visa tai patirsi ir per praktiką – kvėpavimo pratimus/praktikas.

🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♂️Medituok
• kas iš tikrųjų yra meditacija ir kas nėra meditacija;
• kaip išmokti medituoti taisyklingai;
• kodėl gilios meditacijos metu patiriama būsena yra su niekuo nesulyginama malonumo, palaimos būsena;
• kaip medituoti, kad tai būtų efektyvu, arba kaip išeiti iš būsenos „medituoju, bet nieko nepatiriu“;
• kodėl meditacija keičia gyvenimus į gera iš esmės;
• kas yra kiekvieno gyvybinė energija ir kaip ją valdyti;
• per skirtingas meditacijos praktikas atsirinksi sau efektyviausias.Mano siekis, – kad kiekvienas dalyvis išgirstas žinias, patirtas praktikas integruotų savo gyvenime, dar labiau pagerintų savo gyvenimo kokybę.

Kursas vyks online.
Kurse numatyti 9 susitikimai. Visi įrašai, informacija liks uždaroje FB grupėje

Kurso kaina: 77 Eur
Prie grupės būsite prijungti po pavedimo
Paskirtis: Valgyk. Kvėpuok. Medituok
Jurgita Medonė
LT087300010146247782
Pasiteiravimui:
tel. 866215140 arba el. paštu jurgita.medone@gmail.com

Kursą veda:
Jurgita Medonė – sertifikuota giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, turinti Reiki I pakopos iniciaciją (gydantys prisilietimai), oro jogos, šokio, judesio, meditacijos mokytoja, Saviugdos studijos YIN-YANG įkūrėja, sveikos gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos praktikė, retritų vedėja, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje.„Nuo tada, kada dar tik pradėjau domėtis augaline mityba, iki dabar sukaupiau daug žinių šia tema. Visas jas patikrinau praktiškai. Išskirtinai augaliniu maistu maitinausi ir nėštumo, ir žindymo metu, taip maitinuosi ir dabar – intensyviai sportuodama (vedu oro jogos pamokas). Kelias į sveiką mitybą prasidėjo maždaug prieš dešimtmetį, kada kūriau žurnalo „Natūralioji medicina“ turinį – buvau vyr. redaktorė. Bendravau su daugybe alternatyviais būdais sau padėjusių, save išgydžiusių žmonių. Čia galėjau lyginti išgirstą informaciją, turėjau priėjimą prie pirminių šaltinių. 
O kuo toliau – tuo įdomiau. Mano gyvenime atsirado sąmoningas kvėpavimas (baigiau giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktorių ruošimo kursus, intensyviai vedu grupines ir asmenines sąmoningo kvėpavimo sesijas), atradau meditaciją, stipriai plečiančią sąmonę. Mityba, taisyklingas kvėpavimas, meditacija – žodžiais nenusakomai maloni, džiaugsminga mano gyvenimo rutina. Be šių trijų komponentų išlaisvėjimo, šviesėjimo kelias būtų gerokai ilgesnis. Šiais palaimingais atradimais dalinuosi ir su kitais, nes mes visi susiję, o geriausiais dalykais privalu dalintis.“