Apie Mane

Jurgita Medonė. Sąmoningas kvėpavimas. Oro joga
Jurgita Medonė

Aš esu Jurgita Medonė. Kelias į savo vidinę gelmę man prasidėjo prieš dešimtmetį. Dirbau leidyboje, kūriau žurnalų turinį, buvau leidinių „Natūralioji medicina“, „Moters psichologija“ vyr. redaktorė. Turėjau galimybių susipažinti su įvairiais netradiciniais būdais sau padėjusiais, save išgydžiusiais žmonėmis. Galimybė tirti ir palyginti įvairias išgirstas istorijas bei šaltinius mane vedė vis giliau. Empatija gyvoms būtybėms paskatino rinktis veganišką gyvenimo būdą. 

Esminį virsmą mano gyvenime padarė sąmoningas kvėpavimas (rebefingas). Oro joga, dvasinė, saviugdos literatūra, kiti žmonės, transformavę savo gyvenimus, patirtys, meditacija  mane augino, įkvėpė ir taip gimė siekis atsluoksniuoti nuo savęs viską, kas netikra (visus neteisingus įsitikinimus), pilnai suvokiant ir patiriant savo Esmę. 

Aš patyriau vidines transformacijas, suvokiau minčių ir pasąmonės galią. Dalinuosi savo energija, suvokimais ir įrankiais, kuriančiais darnų gyvenimą viduje ir išorėje. Vedu į Meilę Sau. Nes to mes ir atėjome – išmokti besąlygiškai mylėti ir priimti save. Tik tuomet taip pat besąlygiškai galime išmokti mylėti ir priimti kitus.

Esu sertifikuota sąmoningo kvėpavmo (rebefingo) instruktorė, oro jogos, šokio mokytoja, turinti Reiki I pakopos iniciaciją (gydantys prisilietimai), sveikos mitybos, gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos šalininkė, vidinę būseną stiprinančio stiliaus, įvaizdžio kūrėja, skatinanti atrasti galias, darną viduje ir išorėje, mylėti save, matyti savyje šviesą ir dalintis ja su kitais. Kartu su kolege Neringa Kaune įkūrėme Saviugdos studiją YIN-YANG, kurioje mes ir kiti vedliai, palydintys į vidinį augimą, dalinamės praktikomis, padedančiomis suvokti „Aš esu“ būseną. Nubusti – tai sąmoningai kurti gyvenimą, suvokiant kiekvienos minties, žodžio, poelgio prasmę. Tai ėjimas į vidinę šviesą, į ten, kur niekas niekada nesibaigia. 

Vedu grupines ir individualias sąmoningo kvėpavimo (rebefingo) sesijas, oro jogos pamokas, seminarus, retrytus, stovyklas vaikams, asmenines konsultacijas, stiliaus revizijas, natūralių smilkalų, hidrolatų gamybos dirbtuves Kaune ir kituose miestuose.
Daugiau apie renginius: https://www.facebook.com/pg/nubudimas/events/?ref=page_internal

Jurgita Medonė. Sąmoningas kvėpavimas. Oro joga
Jurgita Medonė