Jos susitiko su savimi

Visas interviu: moteris.lt

Keturios skirtingos moterys, atradusios metodus, atskleidžiančius vidinį potencialą, leidžiančius pastebėti gyvenime neišsenkančias galimybes. Kas padėjo jose atsiskleisti vidiniams lobiams ir kas jas pačias veda į priekį? Ar jos, kaip ir dauguma asmeninio augimo mokytojų, į save ėjo per skausmą?

Dažnai žmonės vidinius lobius atranda, kai susiduria su gyvenimo išbandymais. Kas buvo Jūsų išbandymai? Kokie įvykiai padėjo būti tokiomis, kokios esate šiandien? 

Jurgita: Aš į save ėjau per smalsumą ir skausmą. Ir išbandymu man tapo santykiai su ypatingu žmogumi. Tai karminiai skausmingi santykiai, kuriuose būta nemažai tamsos. Jie man – didelė dovana, nes su jais prasidėjo mano kylantis evoliucijos taškas. Daugumos žmonių sielos evoliucija vyksta per išbandymus.

Ir dabar, nutikus kiekvienai nepatogiai situacijai, žiūriu į ją su smalsumu, savęs klausdama: „Ko tai mane moko?“ Einu į kiekvieną nepatogumą drąsiai, nes žinau, kad išsprendusi tai būsiu dar šviesesnė. Kiekvienas nepatogumas – dovana. Galbūt tas jos išvyniojimo procesas ir nėra smagiausia dalis, visgi ji būtina. Esmė yra nusiteikimas ir pasitikėjimas vidiniu vedimu. Jeigu tik leisiu, mano siela nuves mane ten, kur reikalinga. Ir einu aš per gyvenimą drąsiai, geriu jį visą į save. Man gera patirti gyvenimą su visomis jo spalvomis.